[In reply to کانال خبری آذرمغان]
گزارش کارگروه تخصصی همایش روز گرمی

جلسه کارگروه تخصصی سرمایه گذاری برای توسعه شهرستان با همت و همکاری کارکنان زحمت کش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی عصر 6 مرداد در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد .
- مهندس رحیمی زاد ، فرماندار گرمی در جلسه عصر 6 مرداد ضمن تجلیل و تقدیر و تشکر از حضور همه فرزندان گرمی در همایش و آنهایی که با پیام و ایمیل و توسط شبکه های اجتماعی اعلام آمادگی و دست یاری برای توسعه شهرستان را داده بودند فراهم نمودن بستر سرمایه گذاری در تمامی زمینه ها از اقتصاد تا فرهنگ را برای نیروهای توسعه شهرستان و پیگیری مستمر تمامی مسئولین و دست اندرکاران شهرستان امری واجب شمردند . و آمادگی تمام کمال برای ایجاد دهکده گردشگری و واگذاری اراضی ملی جهت ایجاد خانه باغ به تک تک نیروهای توسعه قول قول دادند .
- دکترمحمدباقر بهشتی مسئول کمیته علمی و اجرای همایش روز گرمی ضمن تلاش بی وقفه از 15 روز پیش در جلسه عصر روز گرمی ضمن راهنمایی های سرمایه گذاران و مسئولین شهرستان بعنوان یکی از برجسته ترین اقتصاد دان کشور ایجاد خانه توسعه شهرستان را حتمی و راههای منطقی و علمی توسعه را با توجه به ظرفیت های سرمایه گذاری در شهرستان تشریح نمودند .
- سید حمایت میرزاده نماینده محترم مردم شریف شهرستان  آمادگی کامل برای رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان را بصورت شبانه روز ی اعلام  و  از سرمایه گذاران در گرمی با خواهش خواست تا فرزند گرمی بودن را در عمل نشان دهند و خواسته هایشان را در یک برگ نوشته به دفتر ایشان تحویل دهند تا با جدیت تمام شخصاً پیگیری نمایند .
- دکتر محمد خاکپور عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز در جلسه تخصصی کارگروه سرمایه گذاری روز 6 مرداد بعنوان معلم به عشق 14 معصوم ( ع ) و خدمت به شهرستان راهنمایی 14 پایان نامه دانشگاهی را به رایگان بر عهده گرفتند .
- دکتر عبدالحسین ناصری عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز ضمن تلاش چند روزه قبل از 6 مرداد و مساعدت به برگزاری علمی همایش در جلسه تخصصی 6 مرداد قول مساعد حضور در خانه توسعه شهرستان و حمایت همه جانبه اظهار نمودند .
- مهندس طلوعی از مدیران قرارگاه خاتم الانبیاء در جلسه کار گروه تخصصی سرمایه گذاری قول مساعد مشارک قرارگاه در  اجرای پروژه های عمرانی شهرستان و طرح تبدیل 200 تن زباله در روز به سوخت را اعلام و  استفاده از انرژیهای نو در منطقه گرمی را فرصت عالی شمردند .
- دکتر نبی عزیززاده گفت : به پاس احترام اجداد شهیدم در جنگ ایران و روسیه و شهدای سادات مرزدار مغان و اردبیل در منطقه اجارود تاریخی، با مدیر عامل شرکت به آفرین پیوند البرز توافق کردیم که اولین شعبه خارج از استان  البرز این شرکت تولیدی در حوزه شهرستان گرمی مغان ایجاد و فعال شود.
- اکبر صدیقی فرزند شهید ملا محسن صدیقی بلداشی ایجاد یک کارگاه خیاطی صنعتی و اشتغال جوانان در گرمی را قول دادند ایشان بیش از 40 سال است در تهران کارگاه خیاطی صنعتی دارند و  تمامی ملزومات بیمارستان های تهران مانند پتو ، لباس و ... را تهیه می نمایند .
- دکتر امید عباسپور قول حضور آقای چمنی برای سرمایه گذاری را دادند و آقای دکتر .... مجری طرح شامپو گیاهی در شهرک صنعتی گرمی از تبریز تشریف آورده بودند .
از حضور همه در این همایش و کارگروه تشکر می گردد و تشکر از مهندس روحانی بخاطر جمع بندی این نشست.

منبع : آذرمغان |جلسه کارگروه اقتصادی همایش روز گرمی و بحث و تبادل نظر در مورد ظرفیت های منطقه
برچسب ها : گرمی ,شهرستان ,سرمایه ,گذاری ,توسعه ,جلسه ,سرمایه گذاری ,توسعه شهرستان ,علمی دانشگاه ,هیئت علمی ,دانشگاه تبریز ,کارگاه خیاطی صنعتی ,علمی دانشگا